Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiedźmin 2 - wymagania sprzętowe


L.U.C

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z9139778X,Wiedzmin-2.jpg

Do zabijania bandziorów i potworów potrzebne będą: zwykły miecz, srebrny miecz, kilka eliksirów uzdrawiających. Zaleca się dodatkowo dobre opanowanie znaków i...

 

A, przepraszam. To nie o te wymagania chodzi! TE wymagania sprzętowe znajdziecie w rozwinięciu.

 

Czego więc potrzeba, aby Wiedźmina 2 uruchomić? Tego:

Minimalne wymagania sprzętowe Wiedźmina 2:

Procesor: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz lub podobny AMD

Karta graficzna: GeForce 8800 512 VR lub podobna karta ATI

Pamięć RAM: 1 GB dla Win XP (2 GB dla Win Vista)

Dysk twardy: 8GB na grę i 8GB na materiały bonusowe

 

I tego:

Zalecane wymagania sprzętowe Wiedźmina 2:

 

Procesor: Intel Quad Core lub podobny AMD

Karta graficzna: GeForce 260 z 1GB pamięci / Radeon 4850 HD z 1GB pamięci

Pamięć RAM: 3GB na Windowsie XP (4GB na Windows Vista i 7)

Dysk twardy: Przynajmniej 16GB wolnego miejsca

Nie jest źle. A jeśli wierzyć słowom Tomasza Gopa, że podczas dzisiejszej prezentacji gry na wykładzie tytuł nie został uruchomiony na jakimś strasznie mocarnym sprzęcie (a wyglądał i działał nieźle), to można uznać, że Wiedźmin 2 nie będzie technicznym dziwolągiem wymagającym setek łatek. Całe szczęście.

Sygny By My

chadaproceder.png

yiomn.jpg

Opublikowano

pójdzie mi na średnich z geforce 8800gts 640mb?

procek quad 4 2,4

ram 4gb

Pójdzie.

I tak wieśka nie kupuje ,według mnie jest po prostu żałosny.

Po prostu nie mój styl.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

 pójdzie mi na średnich z geforce 8800gts 640mb?
procek quad 4 2,4
ram 4gb 

Pójdzie. Kupuje ...

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Ja za to mam dylemat. Mam Asusa k50in, a o to jego konfiguracja:

 

grafika: nVidia g102m 512 Mb

procesor: intel core 2 duo 2.20 GHz

RAM: 4gb

 

Z tym notebookiem jest tak, że ciężko jest mi stwierdzić czy gra mi pójdzie czy nie. Otóż są gry o wymaganiach które mój komputer teoretycznie spokojnie spełnia, a okazują się zupełnie nie grywalne na nim. Są takie które mają takie wymagania że wydawałoby się że nie ma szans w nie pograć "płynnie", a tym czasem jest całkiem okej. Wiem, że jest to kwestia optymalizacji gry i zastanawiam się jak jest z Wiedźminem 2. Zatem pytanie: Czy ktoś jest w stanie stwierdzić czy Wiedźmin 2 mi odpali i pogram chociaż w tych 20 fpsach na rozdziałce 1024x768 w detalach min/medium?

Opublikowano

@Up

Nie pójdzie nawet na low.

 

@Topic

Nie muszę się martwić bo mam zajebistego kompa.

RAsfepN.png
Opublikowano

@Papa Smurf

 

I właśnie w tym aspekcie konsole mają ogromną przewagę nad PC. Nie ma problemu czy pójdzie czy nie. Byłem na premierze w Gdańsku i nie wiesz nawet jakiego sobie smaku narobiłem. Ale będę musiał się tylko nim obejść. ;<

Opublikowano

Więc dla obeznanych.

Z początku napiszę, że nie jestem trollem z wiedźmina gdyż skończyłem w sobotę przechodzić jedynke czwarty raz. 1x łatwy, 1x średni i 2x trudny.

Sedno sprawy ?

Kupiłem dzisiaj wiedźmin 2.

Nie wiem czy słyszeliście o błędach w nim zawartych ale zapewne tak.

Wszystko sprawnie do momentu wczytywania launchera czyli główki medalionu na środku ekranu.

Po dłuższej chwili cały czarny ekran, wtedy powrót do opcji czyl uruchom itd.

Wszystko sprawnie zrobione, lecz nie wszedłem w link podczas pobierania misji trolla z uwagi na problemy.

Wie ktoś dlaczego tak mi się robi ? Nie tylko w sumie mi.

Wykorzystałem każde możliwe sposoby, wyłączyłem antyvirusa, pododawałem pliki do ignorowania przez a.v., zmieniłem nazwę głównego folderu na Witcher, odinstalowałem i zainstalowałem microsoft visual C++ ze stronki wiedźmina...i kurwa mać chuja.

Komputer spełnia bardzo dobrze minimalne wymagania gry.

Myślę, że tutaj otrzymam od Was pomoc, gdyż nie ma takiego spamu jak na www.pl.thewitcher.com


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Więc dla obeznanych.
Z początku napiszę, że nie jestem trollem z wiedźmina gdyż skończyłem w sobotę przechodzić jedynke czwarty raz. 1x łatwy, 1x średni i 2x trudny.
Sedno sprawy ?
Kupiłem dzisiaj wiedźmin 2.
Nie wiem czy słyszeliście o błędach w nim zawartych ale zapewne tak.
Wszystko sprawnie do momentu wczytywania launchera czyli główki medalionu na środku ekranu.
Po dłuższej chwili cały czarny ekran, wtedy powrót do opcji czyl uruchom itd.
Wszystko sprawnie zrobione, lecz nie wszedłem w link podczas pobierania misji trolla z uwagi na problemy.
Wie ktoś dlaczego tak mi się robi ? Nie tylko w sumie mi.
Wykorzystałem każde możliwe sposoby, wyłączyłem antyvirusa, pododawałem pliki do ignorowania przez a.v., zmieniłem nazwę głównego folderu na Witcher, odinstalowałem i zainstalowałem microsoft visual C++ ze stronki wiedźmina...i kurwa mać chuja.
Komputer spełnia bardzo dobrze minimalne wymagania gry.
Myślę, że tutaj otrzymam od Was pomoc, gdyż nie ma takiego spamu jak na www.pl.thewitcher.com 

Pozwalam sobie na powtórzenie zapytania. Mam nadzieje, że modek zrozumie, gdyż dostaje białej gorączki przez ten błąd.


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Wszystko się wyjaśniło, za słaba karta graficzna, kur*a nawet sie dowiedziałem, że teraz jest warta 90-100 zł Oo

Eh. ;]


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

czesc, wlasnie zamowilem listem poleconym z allegro wiedzmina 2, tak sie najarealem ze szok, ale chcial bym sie wiecej dowiedziec o tej grze, no tak, nigdy nie gralem w zadna czesc wiedzmina bo kompa mialem kiedys do dupy, moze mi ktos strescic i wogle napisac mini recenzje czy fajna? itp... kompa tera mam takiego ze na najlepszej grafie pujdzie spokojnie

Opublikowano

nigdy nie gralem w zadna czesc wiedzmina

Jak sama nazwa wskazuje najnowsza część jest dopiero drugą.

 

moze mi ktos strescic i wogle napisac mini recenzje czy fajna? itp.

Gra na pewno godna polecenia, ponad 20h świetnej zabawy. Świetna fabuła, dialogi, ciekawe postaci, dobry system walki. Warto samemu zobaczyć co ma do zaoferowania, jeśli lubisz RPG na pewno się nie zawiedziesz.

 

BTW zwracaj większą uwagę na ortografię i interpunkcję. Jeśli masz z tym problem zainstaluj przeglądarkę z autokorektą (np. Firefox).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Troszke sie zawiodlem myslalem ze bedzie dobra optymalizacja jak w 1 czesci jednak juz moj PC nie jest najnowszej generacji i nawet na malych sie troche kleszczylo gdy np: wchodzilem do miasta a inne gry jak crysis czy tez far cry 2 bez jakiejkolwiek zacinki mi chodza na srednich/wysokich

 

ale co do samej gry to zapewne gra nie dal 10 latkow dla starszych odbiorcow i mi sie w 100% podobala fabula,muzyka jak i sama gra grafika tez bajecznie wygladala na max detalach tylko juz nie na mojego PC

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

słuchajcie pójdzie mi na tym sprzęcie : '

3 GB ram

AMD athlom 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2,20 Ghz

 

 

grałem w battlefield 2 , fable 3 , cala 6 na full ustawieniach z tych lepszych gier

NJxbd4x.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...